Logo firmy HODŻA.PL Jacek Paciorek Logotyp firmy HODŻA.PL

Jacek (Hodża) Paciorek
informatyk, webmaster, trener

Właściciel HODŻA.PL Jacek (Hodża) Paciorek
Witam e-Biznes e-Kursy Baza wiedzy
Jesteś w: Baza wiedzy

Baza wiedzy

Co to jest baza wiedzy?

W tym dziale znajdziesz opisy źródeł wiedzy o eBiznesie i zasadach osiągania sukcesu. Jest to ta wiedza, która wywarła na mnie największe wrażenie oraz najbardziej zmieniła moje podejście do życia. Każdy opisany temat wiąże się z praktycznym zastosowaniem zdobytych informacji. Podaję konkretne przykłady zastosowania poznanych technik i zasad, przede wszystkim z własnego internetowego (i nie tylko) podwórka.

Dlaczego powstaje moja baza wiedzy?

Gromadzę poniższe źródła w jednym miejscu aby ułatwić Tobie drogę na szczyty, niezależnie od tego dokąd dążysz. Ma to też znaczenie dla mnie. Korzystam sam z tego miejsca kiedy potrzebuję przypomnieć sobie to co już przerabiałem i wiem, że to tu znajdę. Nie mam wtedy znaczenia czy mam przy sobie mój własny komputer. Komputer może być dowolny bylebym miał dostęp do 'sieci sieci' czyli Internetu.

Korzystaj proszę do woli z tego działu. Dziel się tą wiedzą z innymi – uwierz mi to bardzo procentuje. Prześlij mi swoje uwagi oraz opinie. Jeśli będziesz miał pytania odpowiem.

Jacek (Hodża) Paciorek
Parzniew 2010-03-25

Cytat dnia

"Ludzie za to, kim są, zawsze obwiniają okoliczności. Nie wierzę w moc okoliczności. Ludzie przychodzący na ten świat wstają i poszukują takich okoliczności, jakie im odpowiadają, a jeśli takich nie znajdują, to sami je sobie tworzą."
George Bernard ShawWpisy na blogu BitBay


Zapisz się na darmowy kurs
e-Sukces?
Trzeba tylko chcieć!


e-mail adres:Szanuję Twoją prywatność


2017-02-05
copyright © HODŻA.PL Jacek (Hodża) Paciorek 2004-2010
serwis WWW firmy HODŻA.PL Jacek Paciorek jest monitorowany przez statystyki Google Analytics